Přeskočit na obsah

Akce

Možná vás čeká to největší životní rozhodnutí. Abychom vám jej ulehčili, připravili jsme pro vás při zahájení prodeje pár akcí. Ať už v podobě zvýhodněného ceníku, jednoduché online rezervace a nebo balíčku služeb, pokud se chystáte koupit byt jako investici.

Akční ceník bytů

V rámci rezervací jsme připravili „akční“ ceník. Všechny byty jsou aktuálně oproti standardnímu ceníku průměrně zlevněny o 6%. Abychom podpořili vaše velké rozhodnutí.

Za kvalitou projektu i výjimečnosti místa si stojíme. Přesto teď máte jedinečnou (a časově omezenou) možnost pořídit nový byt za cenu, kterou jinde nenajdete.

Akční ceník
Investorský balíček

Investorský balíček za 1 Kč

Kupujete byt jako investici? Pro prvních 30 zájemců jsme připravili profesionální investorský balíček a správu bytu jen za 1 Kč.

Najdeme vám spolehlivého a prověřeného nájemníka, zajistíme perfektní marketing (profesionální prezentace, virtuální prohlídka), připravíme kvalitní nájemní smlouvu a první rok se za jedinou korunu postaráme, aby vše dokonale fungovalo. Službu poskytuje prodejce projektu Michal Hrubý Reality s.r.o.

Nezávazná poptávka

Zanechte nám prosím na sebe kontakt. Budeme se Vám věnovat.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Položky označená * jsou povinné.