Přeskočit na obsah

O projektu

Rezidence Stodolní

Při návrhu projektu jsme řešili jediné – aby se vám tady dobře žilo. Propojili jsme unikátnost místa s nadčasovou budovou a v ní navrhli moderní byty. Malé i velké, atypické a cenově dostupné. Navíc budete mít k dispozici dvě komunitní zahrady. Autem zaparkujete přímo v domě. Většina parkovacích míst bude připravena na elektromobilitu. A v přízemí najdete obchody, abyste nemuseli chodit daleko. Celý objekt jsme navíc zabezpečili tak, aby sloužil pouze vám.

Stodolní se navždy změní. Spolu s vámi.

Nejznámější ostravská ulice dostává jinou tvář. Nová městská pěší zóna vedle galerie PLATO, navazující na Rezidenci Stodolní. Obchody, kavárny, vyhlášené školy i školky doslova za rohem.

V úzké koordinaci s městem Ostrava. Protože na budoucnosti města záleží…

Bydlení stvořené pro Ostravu

Navrhli jsme byty, ve kterých bychom sami rádi žili. Menší, ideální jako první bydlení nebo investice. Vetší, chytře vymyšlené pro rodinný život i atypické mezonety. A „FLEXI“ byty, pokud se chcete svobodně rozhodnout mezi 1+kk a 2+kk.

Londýnský rukopis z pera renomovaného architektonického studia Bogle Architects.

V rámci předprodeje bytů platí akční ceník s průměrným zvýhodněním 6 %. Akce je platná do odvolání.

Projekt stvořen lidmi. Pro lidi.

Sami si vyberte, co preferujete. Byt s balkónem, lodžií nebo velkou terasou. Mít vlastní předzahrádku, nebo vám budou stačit dvě společné komunitní zahrady. Vše zabezpečené, aby si vaše děti mohly v klidu hrát.

Mysleli jsme na váš komfort i pohodlí. Na nákupy stačí sejít do přízemí. Auto jednoduše zaparkujete v podzemní garáži se 120 parkovacími místy.

Energeticky úsporná budova (třídy „B“), fotovoltaika na střeše, rekuperace ve vybraných bytech a příprava na nabíjení elektromobilů.

Zaujalo vás bydlení na Stodolní?

Rezervujte si nový byt nyní za zvýhodněnou cenu

Zanechte nám své telefonní číslo, rádi se Vám ozveme a vše s Vámi probereme.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Položky označená * jsou povinné.
Ilustrační fotografie
Nezávazná poptávka

Zanechte nám prosím na sebe kontakt. Budeme se Vám věnovat.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Položky označená * jsou povinné.